English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Спільнозахист

Організатор:
Українська Поліцейська Автомобільна Корпорація
Номінація:
Благодійність

Соціальний запит

Головною місією проекту є - безпека кожної української родини і дому!

Запорукою цієї безпеки є: попередження злочинів та їх профілактика. У правоохоронній системі багатьох країн, так само як і в Україні, це завдання покладено на дільничних інспекторів, які знаходяться в регулярному контакті з людьми, що проживають на конкретній території. Тому тісна комунікація, співробітництво, а головне - довіра між інспектором та громадськістю, сприятимуть зниженню рівня злочинів.

Наш Фонд, зусиллями волонтерів, громадськості, а також не без участі партнерів і спонсорів, ставить собі за мету реалізувати цю, безумовно, непросту, однак разом з тим - необхідну для кожного українця місію!


Цілі і завдання

Проект має зрозумілі та цілком реальні завдання, вирішення яких дозволить в конкретні терміни досягти необхідної головної мети:

  • Формування довіри і поваги до професії міліціонера
  • Поліпшення побутових і матеріально-технічних умов праці дільничних інспекторів
  • Обмін досвідом та розширення професійного кругозору дільничних інспекторів.


Заходи по реалізації

1. Формування довіри і поваги до професії міліціонера - це архіважливе завдання, яке тісно пов'язане з іншими двома.

Для його вирішення існують зрозумілі механізми. А саме:

  • Залучення в проект жителів конкретної території та знайомство з реаліями умов роботи їх дільничного інспектора
  • Знайомство з міліціонером, доброзичливе спілкування, обмін думками щодо поточних проблем мікрорайону - встановлення позитивного контакту
  • Прийшовши до розуміння загальних складнощів, спрямувати спільний пошук дій на поліпшення ситуації (тиражування людьми позитивної інформації про свого дільничного)
  • Паралельно з громадськими ініціативами, дільничні зобов'язані брати на себе проведення тематичних регулярних занять в школах і дитячих садках - це дозволить не тільки впливати на формування правильної моралі у дітей, а й сприяти зміцненню авторитету міліціонера у їхніх батьків, а також у численного персоналу навчальних закладів

2. Поліпшення побутових і матеріально технічних умов праці інспектора - запорука того, що інспектор професійно і якісно виконуватиме свою роботу.

Наразі, багато дільничних не мають навіть нормального санвузла в приміщенні, не кажучи про інтернет і комп'ютери. Дуже часто міліціонерам навіть немає на чому складати протоколи: відсутність канцелярії і звичайного робочого столу - не фантастика, а будні рядового дільничного!

Розуміння того, що озвучена проблематика впливає в кінцевому підсумку на безпеку кожного, а також усвідомлення складної економічної ситуації в державі, зобов'язані спровокувати громадянина на конкретні дії та допомагати в силу своїх

можливостей. У даному контексті під егідою Фонду найбільш соціально-активні мешканці конкретного мікрорайону беруть на себе комунікативні та практичні функції:

Моніторинг та збір інформації по кожній дільниці та її передача в координаційний Штаб Фонду

Участь у реалізації акцій з пошуку і збору необхідного обладнання, інвентарю або фінансових коштів

Практична організація облаштування робочого місця свого інспектора

3. Обмін досвідом та розширення професійного кругозору дільничних інспекторів.

У країнах Європи широко розвинена практика обміну досвідом серед поліцейських.

Щорічні поліцейські міжнародні заходи Police Moto Rally, Uiform Police Rally, Police Football, Police Shooting об'єднують представників силових структур і членів поліцейських організацій з метою обміну досвідом та дружнього спілкування для об’єднання зусиль в боротьбі зі злочинністю.

Участь українських поліцейських в даних змаганнях дасть можливість особисто познайомитися зі співробітниками відповідних структурних департаментів інших країн, обмінятися досвідом і розширити свій професійний кругозір.

Команда УПАК регулярно приймає участь в міжнародних поліцейських заходах та має налагоджені зв’язки з європейськими поліцейськими організаціями. Це дає можливість влаштувати конференцію співробітників силових структур різних країн.

Відкриті лекції, а також вебінари, українських та зарубіжних поліцейських фахівців для правоохоронців України і членів УПАК проводяться в РУ ГУМВС України в місті Києві на теми охорони громадського порядку та налагодження партнерських відносин з населенням.

Подібні заходи допоможуть висвітлити соціальний устрій та моральні принципи закладені в основу діяльності правозахисних структур передових країн.


Результати та перспективи

Активісти обійшли всі ділянки Деснянського та Оболонського районів.

Це робиться з метою знайомства населення з дільничними інспекторами і збору інформації про реальних умовах праці дільничних інспекторів, а також для виявлення первинних потреб.

На сайті діє он-лайн консультація міліціонера.

Постійно проводиться опитування населення, з питань, які турбують мешканців мікрорайону.

Були проведені зустрічі з головами і співробітниками служб дільничних інспекторів, отримано схвалення МВС.

Частково забезпечено кабінети дільничних інспекторів Деснянського РУ необхідними меблями та комп’ютерною технікою.

У перспективі:

1. Підвищення рівня довіри населення до Української поліції.

2. Покращення криміногенної ситуації в Україні

3. Безпека в кожній українській родини!


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів74
Переглядів5318
Спільнозахист Веб ресурс
Керівник проекту:
Міщенко Зінаїда Борисівна
Термін реалізації:
2015 рік (8 місяців)
Цільова аудиторія:
Соціально активне населення країни
Партнери:
Гастрольна агенція «Нобелон», Національний університет «Києво-Могилянська академія», МВС України особі начальника Деснянського РУ ГУ МВС України у м. Києві
Партнери