English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015


Міжнародна конференція

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО. СПІЛЬНІ ВИКЛИКИ - СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ

Конференція за участі міжнародних та національних експертів соціальної сфери

11 листопада 2015 року Готель Україна, зал Асамблея
Київ, вулиця Інститутська 4

Громадська організація «Центр соціального лідерства» запрошує до участі в інноваційному за форматом та контентом заході представників від влади, соціально-відповідального бізнесу та громадських об'єднань. За дев'ять годин учасники Конференції встигнуть: отримати передовий досвід соціального партнерства від глобальних експертів, дізнатися про українських інноваторів, прийняти участь у розробці автентичної моделі соціального партнерства, здобути стратегічні контакти та привітати з перемогою "Найкращі соціальні проекти України" – 2015.

Цьогоріч Конференція, яка є заключний етапом Конкурсу «Найкращі соціальні проекти України-2015» отримала підтримку від:

Інформаційними партнерами Конференції – 2015 виступили:

ACC, EBA, ICC Ukraine, ГУРТ, SIC Group, мережа «Global Ukraine», МБФ «Богдана Гаврилишина»

Мета Конференції, яку третій рік поспіль ініціює Громадська організація «Центр соціального лідерства»:

 • зібрати справжніх лідерів галузі, які мають міждисціплінарний досвід та доказову базу впливу своїх ініціатив (від мікро організацій до національних та транцнаціональних лідерів), проектів та програм, для обміну досвідом, спілкування, обговорення актуального стану соціальної сфери України та імплементації інноваційних форматів та механізмів соціального партнерства для оновлення системи;
 • дослідити світовий досвід соціальних партнерств: механізми, формати, вигоди від впровадження у розрізі соціально-економічного стану окремих постачальників, напрямків, регіонів;
 • формувати систему якісних послуг та продуктів соціальної сфери завдяки співпраці та партнерству між владою-НКО-наукою-бізнесом.

Захід буде проходити у інтерактивному форматі: дискусійні сесії резюмуються стратегічними воркшопами.

Аудиторія Конференції:
представники влади національного та регіонального рівнів, депутати ВР, представники всеукраїнських молодіжних організацій України, соціально-відповідальний бізнес, соціально-орієнтовані громадські організації, експерти-практики з різних галузей, донорські структури, ЗМІ.


Програма Конференції-2015
З попередньої програмою можна ознайомитись за лінком:http://forum.o2.ua/ua/program

Умови участі у Конференції-2015
Для участі у конференції необхідно до 6 листопада 2015 р.:

 • заповнити заявку на участь: Реєстраційна форма
 • отримати підтвердження та рахунок від Оргкомітету на вказану в заявці адресу
 • сплатити організаційний внесок у розмірі 900 грн./ 150 грн* для молодіжних та освітніх установ* Для учасників Конкурсу НСПУ-2015 діє 30% знижка
 • надіслати копію платівки на адресу: info@socialbusiness.com.ua

Реквізити для оплати:
ГО «Центр соціального лідерства»
Р/р 26004901366993 в ЗАТ "ОТП Банк", м.Київ МФО 300528,
Код ЄДРПОУ 38908264
Призначення платежу: Реєстраційний внесок за участь в Конференції Соціальне партнество. Спільні виклики - спільне майбутнє.

Сума внеску 900 грн, без ПДВ
Звертаємо увагу ГО Центр соціального лідерства не є платником податку на прибуток на загальних підставах та не є платником ПДВ

Порядок оплати:

 • 100% реєстраційного внеску має бути сплачено протягом десяти календарних з моменту виставленого рахунку, але не пізніше, ніж 10.11.15.
 • Заміна учасника від Організації можлива за умови письмового повідомлення Оргкомітету (06.11.15). Чому ми просимо Вас про повідомлення: Оргкомітету важливо отримати включення в роботу Конференції кожного учасника, для цього потрібні відповідні досвід, фах та бажання.
 • Відміна реєстрації до 02 листопада 2015 року (у письмовій формі) забезпечить повернення реєстраційного внеску. Після 02 листопада 2015 року внесок не повертається.

Контакти Оргкомітету:
Адреса для листування: проспект Науки 30, оф.155, м. Київ 03028
Ел . адреса: info@socialbusiness.com.ua
К.т. : +38 ( 044 ) 591 28 48


Чому варто відвідати Міжнародну конференцію «Соціальне партнерство. Спільні виклики - спільне майбутнє»?

 • Передовий досвід: Інтерактивні сесії з представниками міжнародних та національних організацій, експертами-практиками, які мають досвід в розробці та реалізації міжсекторних ініціатив.
 • Глобальні комунікації: Унікальні зв’язки представників усіх секторів, які формують систему соціальних продуктів та послуг: представники виконавчої влади національного та регіональних рівней, інноваційні наукові та освітні установи, представники міжнародних організацій та амбасад, лідери молодіжних організацій, дієві громадські організації , соціально-відповідальний бізнес.
 • Інновації на практиці: Участь в формуванні дорожньої карти соціального партнерства в Україні.
 • Визнання лідерів галузі: Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкращі соціальні проекти України-2015».
  РАЗОМ. ЗРОБИМО СВІТ КРАЩИМ!

До зустрічі 11 листопада 2015 року!

Слідкуйте за нашими новинами на сайті Форуму "Найкращі соціальні проекти України"та у мережі Фейсбук

Поділитись:
Партнери