English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015


Підтримати ініціативу

Відродження України, її шлях до сталого розвитку, її економічна та соціальна інтеграція до європейського і світового співтовариства вимагають запровадження сучасних практик взаємодії у трикутнику держава-бізнес-суспільство, які б дозволили відновити довіру та встановити легітимні рамки взаємної відповідальності, створити умови для спільних проектів, сприяти демократії, публічності та підзвітності.

Форум «Найкращі соціальні проекти України» зарекомендував себе як національна комунікаційна платформа представників усіх секторів соціальної системи України. У 2015 році маємо на меті зібрати всі реалізовані соціальні проекти, з фокусом на міжсекторні. Це перша спроба в Україні створити загальну доказову базу: вивчити соціальний запит на територіальному рівні, визначити реальних учасників, визначити їх рівень і виставити індикатори подальшого розвитку.

Ми запланували дві хвилі оцінки соціальних проектів: народну та експертну, тому відзнака «Найкращий соціальний проект України» - це визнання та довіра від суспільства та експертного партнерського середовища України та світу.

Запрошуємо Вас до співпраці у рамках Форуму «Найкращі соціальні проекти України – 2015» задля створення ресурсного кола професійної взаємодії новаторів заради масштабних соціальних змін і розвитку України!

Поділитись:
Партнери