English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015


Стати волонтером

До уваги молодих підприємців, компетентних спеціалістів,громадських та студентських активістів!

Отримайте можливість долучитись до організації найважливішої події року -

Форуму "Найкращий соціальний проект України - 2015" (11 листопада 2015 року)

III Форум Найкращі соціальні проекти України запрошує активну молодь спробувати себе в організації маштабної події - Конференції "Соціальне партнерство. Спільні виклики - спільні можливості", яка має відбутися 11 листопаду 2015 року в м.Київі за участі національних та міжнародних експертів, молодіжних організацій, представників науки, освіти, бізнесу. Для участі у відборі волонтерів необхідно до 30 жовтня 2015 року заповнити аплікаційну форму волонтера.

Переваги волонтерства у Форумі:
Можливість спробувати себе в організації масштабного, актуального заходу, зав'язати знайомства з найвідомішими фахівцями - практиками, здобути практику організаційної роботи, працювати у дружній та професійній команді. По закінченню заходу кожному волонтеру видається сертифікат, що засвідчує участь у Конференції.
Організатори забезпечують волонтерів обідом в день Конференції.

Вимоги до волонтерів: дисциплінованість, відповідальність, ініціативність, комунікабельність, вік від 19 років, заповнена аплікаційна форма волонтера.

Можливі напрямки роботи волонтерів: прес-відділ, просування події, інформаційний центр, асістанс протягом заходу: регістрація, технічна підтримка, інше.

Щоб стати волонтером, необхідно:

Приєднуйтесь до команди Форуму "Найкращі соціальні проекти України" прямо зараз! Ми чекаємо на Вас!

Поділитись:
Партнери