English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Спорт замість вулиці

Організатор:
КПНЗ ЦСДЮМ
Номінація:
Здоров'я та благополуччя


Соціальний запит

Серед найбільш гострих проблем Кривого Рогу - різке погіршення стану здоровя дітей та молоді, котрі схильні до негативних впливів навколишнього середовища і найчастіше неправильно організовують своє дозвілля.При реалізації,проект матиме позитивний вплив на свідомість дітей та підлітків, які зможуть відмовитись від шкідливих звичок и будуть вести здоровий спосіб життя, а результаті організації змістовного и активного досуга в неурочний час зменьшиться кількість дітей групи ризика в місті.


Цілі і завдання

Ціль проекта - створити умови для залучення дітей та підлітків до занять спортом, організація змістовного та активного досуга в позаурочний час, формування стійкої мотивації на здоровий спосіб життя и вміння відмовитись від шкідливих звичок.

Соціальні задачі:

1. Привертати увагу суспільства до проблеми збереження здоровя дітей і підлітків.

2. виховання у дітей вмінь та навиків організації свого свободного часу, якій направлений на ведення здорового способу життя.

Практичні:

1.Проведення профілактичніх спортивно-масових заходів "Спорт замість вулиці".

2. проведення змагань, фестивалів, марафонів, днів здоровя, сімейних свят "тато, мати і дитина - спортивна родина"

3. демонстрування соцыального відеороліку про профілактику шкідливих звичок.


Заходи по реалізації

Можливість корінних змін у склавшійся сітуації повязана з розробкою спортивно-оздоровчих заходів, їх масовою пропагандою,і популярізацією серед дітей, підлітків та батьків. Для цього знадобиться: 1. зібраний і оброблений матеріал що показує необхідність спотивно-оздоровчої роботи з дітьми і підлітками. 2. організація команд дітей та підлітків, які будуть приймати участь в реалізації проекту.3. проведення профілактичних спортивно-масових заходів. 4. проведення спортивних змагань, марафонів, фестивалів, і т.п. 5. залучення жителів міста до спортивно-масових акцій, направлених на пропаганду здорового способу життя.6. створення соц. відеороліка про пагубні наслідки шкідливих звичок. 7. пропагування спортивно-оздоровчих заходів у ЗМІ та соц.сетях.


Результати та перспективи:

  • На 23% зменшилась кількість дітей облікових категорій в районі.
  • 12 вихованців Центру знято з внутрішньо шкільного обліку
  • Відмовилось від шкідливих звичок – 21 особа.
  • Залучено батьків КЗШ № 19, КЗШ № 120 та громадськість до ведення здорового способу життя, та до участі у вирішенні проблем дітей та підлітків облікових категорій.
  • Проведено 18 різноманітних заходів проекту направлених на ведення здорового способу життя. (змагання, фестивалі, конкурси, сімейні свята «Тато, мама та дитина – спортивна родина» і т.д.).
  • Створено відеоролик про негативний вплив шкідливих звичок.
  • Розміщено на сайті закладу матеріли, які пропагують здоровий спосіб життя.

Життя проекту буде продовжуватись і після завершення фінансування командою волонтерів ЦСДЮМ "Олімп". Подібні заходи проводяться і дають очікувані результати. Збільшилась кількість учнів залучених до спортивних секцій, виросла активність батьків до спортивно-оздоровчих заходів, які проводить Центр. Заходи стали традиційними. Тому, завдяки проведеній величезній роботі і позитивним результатам, діяльність буде продовжуватися в тома ж напрямку.ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів1
Переглядів6723
Спорт замість вулиці Веб ресурс
Керівник проекту:
Селюта Неоніла Василівна
Термін реалізації:
До 2018 року
Цільова аудиторія:
Учасниками проекту є учні шкіл міста, вихованці Центру спорту «Олімп», педагоги, батьки, діти, які потребують соціального захисту, діти та підлітки, схильні до негативних проявів.
Партнери:
Колектив Центру спорту «Олімп», - Відділ освіти виконкому; - Служба у справах дітей; - Комітет фізичної культури і спорту виконкому Саксаганської районної у місті ради.
Партнери