English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Навчання дітей та вчителів сільських шкіл сортуванню ТПВ

Організатор:
Благодійне товаристова
Номінація:
Корпоративна соціальна відповідальність


Соціальний запит

Провідні фахівці з утилізації відходів стверджують: система переробки сміття в Україні запрацює, якщо поміняється ментальність людей. В Україні відсутня культура роздільного збору побутових відходів серед населення.

Попередньо науковцями Вінницького національного технічного університету був проведений аналіз та оцінка сучасного стану управління твердими побутовими відходами у Вінницькій області. Робота була проведена у розрізі районів, оцінений рівень безпеки діючих полігонів та звалищ ТПВ; стан ґрунтів навколо них; рівень навантаження на території.

Наші дітки, це наше майбутнє, їх потрібно навчати та виховувати щодо збереження навколишнього середовища та країни у цілому.

Планується провести у школах відкриті уроки для навчання діток Вінницької області сортуванню ТВП, встановлення для цього контейнерів, організація вивозу відсортованного ТПВ.

Проведення круглих столів із головами селищних рад, представниками Департаменту екології, підприємствами-переробниками ТПВ, директорами шкіл щодо необхідності збереження природного середовища, зменшення навантаження на екологію району шляхом донесення до населення необхідності збирання сміття, його сортування та вивозу ТПВ.


Цілі і завдання

Підвищення інформованості та рівня мотивації щодо налагодження роздільного збору твердих побутових відходів у територіальних громадах. Навчання школярів бережного відношення до навколишнього середовища, правильному сортуванню ТПВ, практичне запровадження та вивіз відсортованого ТПВ.


Заходи по реалізації

Проведення відкритих уроків у загальноосвітніх школах I-III ступенів Вінницької області, встановлення спеціальних контейнерів на територіях шків для відсортованих твердих побутових відходів, організація збору та вивезенню відсортованого ТПВ.

Проводення інформаційно-просвітницьких заходів у територіальних громадах Вінницької області з питань налагодження роздільного збору твердих побутових відході, необхідності збереження природного середовища, зменшення навантаження на екологію району.

Проведення круглих столів із головами селищних рад, представниками Департаменту екології, підприємствами-переробниками ТПВ, директорами шкіл щодо необхідності збирання сміття, його сортування та вивозу ТПВ.


Результати та перспективи

Проведено відкриті уроки у загальноосвітній школі I-III ступенів с. Хижинці Вінницького району та в Технологічному промисловому коледжі м. Вінниця. Розпочато встановлення спеціальних контейнерів для відсортованих твердих побутових відходів на території декількох Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вивезення цих відходів.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів99
Переглядів5528
Навчання дітей та вчителів сільських шкіл сортуванню ТПВ Веб ресурс
Керівник проекту:
Мрясова Ельвіра Альбертівна
Термін реалізації:
З листопада 2014 року - до моменту запровадження у школах Вінницької області сортування ТПВ
Цільова аудиторія:
Школярі, вчителі та батьківські комітети
Партнери:
ГО «Наше Поділля»,ТОВ «Подільська січ», Департамент екології та природних ресурсів Вінницької ОДА
Партнери