English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Забезпечення допоміжними засобами інвалідів Вінницької області

Організатор:
Благодійне товаристово
Номінація:
Соціальне підприємництво


Cоціальний запит

Кожен день ми ходимо, бігаємо, виконуємо безліч елементарних рухів. Проте забуваємо, що існують люди для яких зробити кілька самостійних кроків без спеціального обладнання є величезною проблемою.

В зв’язку із катастрофічною нехваткою коштів у бюджеті та через ситуацією, яка склалась в нашій країни, Департамент соціальної політики не взмозі забезпечити усіх нужденних у засобах пересування. Це милиці, ходунки, стільці-туалети, елементарні палиці, тощо.

Є інваліди, які через брак коштів не можуть самостійно себе забезпечити цими засобами і деякі із них стоять у черзі іще з січня місяця 2013 року.

Проект виконується по-кроково по районам та селищним радам.


Цілі і завдання

Забезпечити допоміжними засобами інвалідів Вінницької області.


Заходи по реалізації

Отримання офіційної відповіді Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА по кожному району чи селищній раді із зазначеним списком необхідних засобів та їх кількістю.Закупка на благодійні кошти засобів, доставка та вручення нужденним інвалідам у присутності працівника Департаменту соціальної політики, передача звіту до Департаменту та контроль щодо зняття забезпечених засобами інвалідів з черги про допомогу.


Результати та перспективи

1. Закуплено та передано інвалідам Парпуровецької сільської ради, яка включає у себе три села, спеціальне обладнання. Обладнання БТ «СВБ» купувало нове у представника українського заводу-виробника. Доставка була здійснена приватним підприємцем.

2. Закуплено кілька одиниць засобів для інвалідів Муровано-Курилівецького району. Забезпечення допоміжними засобами інвалідів Вінницької області задля полегшення їхнього життя.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів19
Переглядів3929
Забезпечення допоміжними засобами інвалідів Вінницької області Веб ресурс
Керівник проекту:
Мрясова Ельвіра Альбертівна
Термін реалізації:
З листопада 2014 року
Цільова аудиторія:
Інваліди Вінницької області
Партнери:
Приватний підприємець Павловський В.Б.; Департамент соціальної політики Вінницької ОДА
Партнери