English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Ялинка Янголів

Організатор:
Управління у справах сім’ї, молоді та спортe (м. Полтава), БО «Реабілітаційний центр «Вихід Є!»
Номінація:
Благодійність


Соціальний запит:

Протягом листопада 2014 року діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, ВІЛ-інфіковані діти писали три свої найпотаємніші бажання на Новий рік на паперових Янголах. Волонтери збирали Янголів з новорічними побажаннями дітей та протягом вихідних грудня 2014 року розвішували їх на Ялинку, що знаходилася в ТРЦ «Київ». Здебільшого це були мрії про отримання іграшок, книг, канцтоварів, солодощів тощо. Кожен мешканець Полтави міг обрати собі Янгола з бажаннями дитини та принести хоча б один омріяний подарунок. Всі подарунки реєструвалися згідно списків реєстрації. Казкові герої, організатори та волонтери у січні 2015 року завітали до дітей – учасників акції, та вручили їм зібрані подарунки. Таким чином, кожна дитина отримала той подарунок, про який мріяла.


Цілі і завдання

Завдяки проекту бажані подарунки на Новорічні свята можуть отримати близько 400 дітей, які потребують уваги та піклування


Заходи по реалізації

За підтримки компанії «Нова пошта»; компанії «Сан-моторс»; ПОДТРК «Лтава»; рекламної агенції «ЕСФІ-дизайн»; офіційного сайту Полтавської міської ради та її виконавчого комітету; інформаційного порталу «Студклуб»; інформаційного порталу «0532»; інтернет-видання «Новини Полтавщини»; інтернет видання «V Poltave.info»; інтернет-видання «Полтавщина»; інформаційного порталу «Фокус Полтава», проведено наступні заходи:

  • збір волонтерами паперових янголів з новорічними бажаннями дітей, які потребують уваги та піклування;
  • розміщення їх на ялинці в ТРЦ «Київ»
  • чергування волонтерів протягом вихідних біля ялинки;
  • збір подарунків від громадян міста, реєстрація їх згідно списків;
  • сортування зібраних подарунків;
  • вручення подарунків дітям.


Результати та перспективи

Благодійна акція «Ялинка Янголів» допомагає згуртувати людей, які хочуть робити добрі справи. Завдяки проекту бажані подарунки на Новорічні свята отримало близько 400 дітей – учасників акції. Молодь активно долучається до проекту, цим розвиваючи волонтерський рух в Полтаві. Мешканці та гості м. Полтава під час Новорічних свят мають нагоду проявити благодійність та благородство душі, згадавши про тих кому необхідна допомога. За 11 років, що існує проект, для деяких сімей участь у ньому вже стала доброю традицією. Приходячи цілими сім’ями, вони показують гарний приклад своїм дітям, навчають їх милосердю, толерантності та розвивають вміння думати не тільки про себе, а й проявляти турботу, надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Плануємо: проведення проекту в наступному році, залучення до проекту дітей, з інших інтернатних закладів Полтавської області.ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів3
Переглядів3808
Ялинка Янголів Веб ресурс
Керівник проекту:
Шамота Наталія Олександрівна
Термін реалізації:
Щорічно грудень – січень (починаючи з 2004 року)
Цільова аудиторія:
Близько 400 дітей (соціально незахищені, з особливими потребами) з міста Полтави та Полтавської області
Партнери:
Організації різних форм власності
Партнери