English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Соціально-інформаційний проект "Врятуй життя ближнього"

Організатор:
У-ня у справах сім’ї, молоді та спорту (Полтава), ВДНЗУ
Номінація:
Здоров'я та благополуччя


Соціальний запит

Потреба населення у знаннях, вміннях та навичках надавати першу долікарську допомогу в різних ситуаціях (в побуті, на природі, в нестандартних життєвих подіях та ін.), а саме головне - не зашкодити, надаючи допомогу, доки їде швидка медична допомога - завжди була, є і буде актуальною. Зважаючи на події, що відбуваються в нашій державі, така потреба стрімко зростає і набуває життєво необхідної оболонки. Сьогодні, окрім вмінь та навичок, потрібно бути психологічно готовим надати допомогу ближньому незважаючи на ситуацію, що складається. Молодь м. Полтава активно займається пошуком різноманітних курсів, що навчають азів у наданні першої долікарської допомоги, цікавиться можливостями знаннями швидкого реагування в екстремальних ситуаціях. Тому реалізація даного проекту і ідейне його навантаження є надзвичайно актуальним.


Цілі і завдання

Завдання проекту - навчання дітей та молоді надавати першу долікарську допомогу.

Ціль проекту - формування толерантного та свідомого ставлення до власного здоров'я і благополуччя і здоров'я та благополуччя оточуючих


Заходи по реалізації

Формування загального плану проведення проекту.
Залучення фахівців медичної галузі до реалізації проекту.
Залучення партнерської підтримки та допомоги в реалізації проекту.
Проведення інформаційної кампанії проекту.
Проведення проекту.

Партнери: Всеукраїнський телекомунікеаційний провайдер "ТРІОЛАН". Фітнес-студія "Баланс". Первомайський МКК. Мережа аптек "Триоль". ТМ "Рудь". ТМ "Сухарьок". ТМ "Вкусняшки от Сашки". Мережа кондитерських "Цукерня". Магазин настільних ігор "Шпіллер". Розважальний центр "Турбіна". Флорист Ольга Кисла. Магазин товарів для мандрівок та відпочинку "4 сезони". кафе-бар "Апельсин". Мережа магазинів "Глорія джинс". Група компаній "PR-Music". Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку "Help Group". ПОДТРК "Лтава". Рекламна агенція "ЕСФІ-дизайн". Кафе "Джем". ФК "Ворскла".


Результати та перспективи

Оволодіння дітьми та молоддю знаннями, вміннями та навичками надання першої долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях.

Постійна та удосконалена реалізація даного проекту дасть можливість кожному бажаючому почерпнути нові знання, закріпити навички, сформувати вміння надавати першу долікарську допомогу.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів4
Переглядів4997
Соціально-інформаційний проект Веб ресурс
Керівник проекту:
Павленко Анатолій Олегович
Термін реалізації:
Щороку квітень-травень
Цільова аудиторія:
Діти та молодь
Партнери:
Організації різних форм власності
Партнери