Ми проти насилля
Соціальний запит
За загальною успішністю розвитку сучасного суспільства приховується велика кількість соціальних проблем, що з плинністю часу все більше вкорінюються в повсякденне життя соціуму. Однією з таких проблем можна вважати насилля. Насильство в усіх його проявах існує в суспільстві ще з прадавніх часів. Однак, сьогодні воно набуває дійсно загрозливих масштабів.
Цілі і завдання
Попередження насилля в будь-яких формах шляхом застосування адекватних виховних заходів та нових методів впливу, спрямованих на подолання даного соціального лиха.Вивчення причини виникнення насилля в дитячому середовищі та своєчасна ідентифікація його форм. Сприяння створенню комфортного середовища вільного від всіх форм насилля; Наснаження дітей до безконфліктного перебування в групах шляхом формування у дітей навичок правомірної поведінки, розвиток у них здатності відстоювати власну позицію, вміння спілкуватися з оточенням.
Підвищення статусу та ролі дитячих колективів в самоуправлінні.
Заходи по реалізації
За підтримки Тростянецького районного відділу освіти, Відділу у справах сім'ї та молоді, Тростянецької РДА Служба у справах неповнолітніх, Відділу у справах піклування і опіки, буде здіснено:
- Привернення уваги представників органів місцевого самоврядування та громадськості до проблем насилля над дітьми.
- Узагальнення та передача набутого при реалізації проекту досвіду .
- Втілення нових форм попередження насилля та його негативних проявів Залучення родин до вирішення проблем насильства в родинах;.Захист прав та інтересів дітей та залучення їх до участі в акціях, спрямованих на подолання насильства
Результати та перспективи
- Подолання проявів насильства в колективах дітей та вдома;
- Участь дітей у виховних заходах та тестування їх на предмет визначення насилля по відношенню до них (біля 25 осіб).
- Демонстрація та обговорення у дитячому середовищі пакету відео-фільмів спрямованих на подолання насилля.
- Квест на правову тематику з залученням навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.
У перспективі:
- Залучення батьків до вирішення проблем насильства в родинах;
- Втілення нових форм попередження насилля та його негативних проявів .
- Подальша співпраця з представниками органів місцевого самоврядування та громадськості що до вирішення проблем насилля над дітьми.
- Узагальнення та передача набутого досвіду,під час реалізації проекту
ПРОГОЛОСУВАТИ: |