English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Вчора Родниківський Народний Дім - Завтра Молодіжний Центр Городенківщини!

Організатор:
Громадська jрганізація «Молодіжний Клуб «ТУР»
Номінація:
Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді

Передумови та соціальний запит

Місто Городенка із населенням 10 000, потребує місця де б молодь мала змогу збиратись, ділитись свіжими ідеями, думати над їх втіленням та реалізацією. Народний Дім на Родниківці вже кілька років як пустує, активісти Молодіжного Клубу «ТУР» мають на меті дати нове життя цій величній будівлі, облаштувавши сучасний дієвий Молодіжний Центр, який об'єднюватиме молодь Городенківського району.

Цілі і завдання

Проект реалізовується в два етапи:

1 етап: Відновлення Будівлі - Частвока реконструкція частини приміщення Родниківського Народного Дому, шляхом заміни вхідних дверей та проведення косметичного ремонту, а саме: проведення побілки та шпаклівки стін, проведення електропроводки та встановлення електричних обігрівачів у одній із кімнат народного дому. Яка в подальшому слугуватиме «точкою відліку» для створення соціального та культурного місця для зібрання молоді міста та району у майбутньому молодіжному центрі.

У великому Актовому залі є потреба заміни підлоги, та встановлення новітньої системи опалення. Частково відновлення сцени. Встановлення освітлення, та звукового обладнання. Нагальним є облаштування санвузла.

2 етап: - Облаштування затишного місця де б молодь могла проводити час розвиваючись, граючи у настільні ігри (Монополія, Ерудит, Криївка, Шахи, Шашки, Доміно, Нарди, Морський Бій, Твістер), обдумувати методи втіленням інноваційних молодіжних ідей та заходів на базі Молодіжного центру. Проводити різноманітні майстер-класи у рамках діяльності "Майстерні Св. Миколая", яка цього року приготувала подарунки на Миколая 28-ми дітям переселенцям та ін. Проводити зібрання дискісуйного клубу за різними тематиками, кіноклубів, клубів любителів сучасної літератури. - Виготовлення та встановлення великої книжкової полиці, яка з часом наповнюватиметься сучасною літературою, цікавою як для молоді так і старшого покоління. Створивши таке місце для спілкування та інтерактивного відпочинку, ми маємо на меті згуртувати молодь, підлітків та їхніх батьків навколо роботи Молодіжного Центру у Народному домі Родниківки.

Заходи по реалізації

Проводяться ремонтні роботи у частині будівлі, а саме у кабінеті, який слугуватиме офісним приміщенням Молодіжного Центру.

Облаштування робочих місць: виготовлення меблів (столи, полиці, книжкова шафа).

Всі роботи проводяться активістами Громадської Організації «Молодіжний Клуб «ТУР» з допомогою небайдужих мешканців міста та району, на волонтерських засадах.

Результати та перспекиви

Результатом реалізації проекту стане створення у місті Городенка, дієвого Молодіжного Центру, на базі якого матимуть змогу займатись реалізацією власного потенціалу молоді люди Городенківського району.

Буде створено культурне місце для зібраня молоді, після відновлення сцени та актового залу,буде можливість проводити масові заходи, цікаві для молоді, із залученням молодіжних лідерів Городенківщини та всієї України.

Молоді люди отримавши місце де вони почуватимуться вільно та невимушено, матимуть змогу створювати та реалізовувати проекти для розвитку міста, регіону та країни.

Власними силами відновивши будівлю, та створивши на її базі Молодіжний Центр - молодь із вірою в свої сили та майбутнє України займатиме чільну ланку у розвитку країни, та рідного міста.

Команда:

Вережак Іван - керівник проекту, керівник ГО МК "ТУР" Микитюк Христина - інтелектуальна стороно проекту, заступник керівника ГО МК "ТУР"

Тичинський Андрій - проектний менеджер, активний учасник ГО МК "ТУР"

Савчук Наталя - художнє оформлення проекту, активний учасник ГО МК "ТУР"

Громадська Організація "Молодіжний Клуб "Творці Усвідомленої Реальності"

Посилання, за якими можна завантажити лого, фото, відео, презентації, інші додаткові матеріали:

https://vk.com/album-85932790_211236260 - фото будівлі Родниківського Народного Дому, зібрання громади мікрорайону, та презентація проекту Молодіжного Центру Городенківщини.

https://www.youtube.com/watch?v=IaaZRpxfLHw - відео про здачу макулатури яку збиралось у приміщенні під Молодіжний Центр

https://vk.com/album-66907747_214491222 - фото процесу робіт по відновленню частини приміщення

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів1
Переглядів3989
Вчора Родниківський Народний Дім - Завтра Молодіжний Центр Городенківщини! Веб ресурс
Керівник проекту:
Вережак Іван Михайлович
Термін реалізації:
з березня 2015 року до тепер
Цільова аудиторія:
молодь Городенківського району
Партнери:
відділ у справах молоді та спорту Городенківської РДА
Партнери