English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Надія

Організатор:
ГО "Мелітопольське міське товариство захисту тварин"
Номінація:
Корпоративна соціальна відповідальність


Соціальний запит

В м. Мелітополі, як в більшої частини міст України , не має притулку для безпритульних тварин, не діє програма скорочення чисельності безпритульних тварин гуманними методами, майже відсутній контроль за додержанням правил утримання домашніх тварин їх власниками.

Все це приводить до розширення популяції безпритульних тварин у місті, вони стають жертвами дорожньо-транспортних випадків, різноманітних захворювань, отруєнь, голоду. Мають місце випадки жорстокого поводження з тваринами підлітків та дорослих громадян.

Грубо порушуються вимоги Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", Європейської конвенції "Про захист домашніх тварин", а також Законів України "Про тваринний світ", "Про охорону навколишнього середовища", "Про ветеринарну медицину", " Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", Про захист населення від інфекційних хвороб", "Про благоустрій у населених пунктах" та ін.


Цілі і завдання

· Соціалізація безпритульних тварин та пошук для них постійних господарів;

· Демонстрація громадянам міста та органам місцевого самоврядування відповідального та гуманного ставлення до домашніх тварин;

· Пропаганда стерилізації як самого ефективного та гуманного методу регуляції кількості домашніх тварин;

· Відродження традицій гуманного та відповідального відношення к тваринам у м. Мелітополі, в якому у 1894 р. було відкрито Мелітопольське відділення Товариства опікування тварин. До його складу входили шановні, освіченні громадяни міста, головним напрямком його діяльності було недопущення жорстокого поводження з тваринами. Його діяльність підтримувалось міською владою.


Заходи по реалізації

ГО "Комітет Майбутнього "Солідарність та відповідальність"надав закриту територію, та облаштував її для утримання собак, забезпечив догляд за тваринами.

http://melitopol.ua/static/social-naya-sfera/mesta-perederjki-jivotnyh/

ГО "Мелітопольське міське товариство захисту тварин " забезпечує відбір тварин у пункт перетримки, їх транспортування, огляд ветеринара, вакцинацію проти сказу, проти паразитарну обробку, стерилізацію тварин, оформлення картки та ветеринарного паспорту на тварину, пошук постійних господарів для собак, передачу їх по акту, та контроль за їх подальшим утриманням.

Також організує збір коштів на утримання тварин, їх лікування та стерилізацію. Забезпечує контакти з ЗМІ для висвітлення діяльності за проектом.


Результати та перспективи

За час від початку реалізації проекту з 01.11.2014 р. влаштовано з пункту перетримки безпритульних тварин "Надія" 30 собак. Групи Мелітопольського міського товариства захисту тварин у соціальних сітях розширюються, в ЗМІ частіше з’являється інформація про проблеми безпритульних тварин та необхідність гуманного їх вирішення шляхом будівництва та функціонування Притулку для тварин, змінюється громадська думка з цього приводу.

Завдяки благодійним внескам жителів міста забезпечується годування тварин, ветеринарне обслуговування , для пункту утримання тварин передали холодильники, електроплити.

Наявність у місті притулків для тварин громадських організацій дозволить у перспективі брати на подальше утримання тварин з муніципального притулку, що повисить ефективність його роботи та дозволить більшої кількості тварин дочекатися господаря.

Муніципальний притулок для тварин та сіть невеликих приватних притулків для тварин округ нього найбільш вдалий опит забезпечення прав тварин в цивілізованих країнах, при суворім законодавчім контролі за утриманням тварин їх власниками.

Муніципальний притулок та притулки для тварин громадських організацій у Мелітополі - золотий стандарт європейського міста!

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів131
Переглядів6067
Надія Веб ресурс
Керівник проекту:
Мірошниченко Галина Геннадіївна
Термін реалізації:
необмеженний
Цільова аудиторія:
всі мешканці м. Мелітополя, органи місцевогосамоврядування
Партнери:
ГО «Комітет Майбутнєго «Солідарність та відповідальність»
Партнери