English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Обличчям до людей

Організатор:
ТОВ "Баришівська зернова кампанія"
Номінація:
Благодійність

Соціальний запит

В умовах обмеженого фінансування не вдається забезпечити психічно-хворих людей, які постійно мешкають у будинку-інтернаті в м.Пирятин Полтавської області, продуктами харчування першої необхідності. З метою вирішення цієї проблеми на базі закладу створена міні-ферма по відгодівлі ВРХ (38 голів) та свиней (146 голів). Проте забезпечення тварин кормами є занадто витратним. Керівництво закладу звернулось за допомогою до Благодійного фонду "Розвиток села", який створено Зерновим альянсом Шведсько-української сільськогосподарської кампанії та ТОВ "Баришівська зернова кампанія".


Цілі і завдання

Предметом діяльності Благодійного Фонду "Розвиток села" є сприяння соціально-економічному розвитку Київської, Черкаської, Полтавської, Чернігівської областей та підвищення добробуту її громадян. У Пирятинському районі з метою виробничої діяльності ТОВ "Баришівська зернова кампанія" в особі регіональної філії орендує 2990,8 га землі. Крім вирощування зернових культур збудовано елеватор ємністю 50 тис. тон одночасного збереження зерна. Регіональна філія через Благодійний фонд "Розвиток села" вирішила надати допомогу Пирятинському психоневрологічному будинку-інтернату.


Заходи по реалізації

ТОВ "Баришівська зернова кампанія" частину власного прибутку перераховує Благодійному фонду "Розвиток села" і це є базою для фінансування соціальних програм, зокрема проекту "Обличчям до людей". Заходи по реалізації зазначеного проекту здійснюються таким чином. Під час доведення зерна до кондиційних характеристик на елеваторі утворюються зернові відходи, якими було вирішено безкоштовно забезпечити міні-ферму Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату. Витрати на відвантаження та доставку зернових відходів регіональна філія ТОВ "Баришівська зернова кампанія" також здійснює за рахунок прибутку в межах видатків на соціальну допомогу.


Результати та перспективи

Своєчасне та в повному обсязі постачання кормів для відгодівлі тварин на міні-фермі Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату дало можливість забезпечити раціон харчування підопічних молоком та м'ясом на рівні 100% від потреби. Протягом 2014 року міні-ферма Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату забезпечена зерновими відходами в обсязі 40 тон.

У 2015 році ТОВ "Баришівська зернова кампанія" планує продовжити співпрацю з Пирятинським психоневрологічним будинком-інтернатом на системній основі шляхом укладання Угоди про співпрацю. Крім постачання кормів для тварин, передбачається допомогти інтернатному закладу розвинути овочівництво : забезпечити насінням, мінеральними добривами, допомогти в організації сільгоспробіт.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів9
Переглядів6044
Обличчям до людей Веб ресурс
Керівник проекту:
Стасовський Василь Іванович
Термін реалізації:
2014 рік
Цільова аудиторія:
100 підопічних Пирятинськогог психоневрологічного будинку-інтернату
Партнери:
Куча Олег Євгенійович - голова Пирятинської райдержадміністрації
Партнери