English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Маленьке серце з мистецтвом

Організатор:
ГО "Маленьке серце з мистецтвом"
Номінація:
Підтримка науки і культури


Соціальний запит

Small Heart with Art – залучення уваги до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей за допомогою мистецтва. А саме: розпис одного з корпусів головної дитячої лікарні Києва ОХМАТДИТ, де лікуються і живуть ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД діти.


Цілі і завдання

Проблематика і актуальність: повна ізольованість спецкорпусу лікарні ОХМАТДИТ, де знаходяться ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД діти, від суспільства і зовнішнього світу.

1. привернене увагу широкої громадськості і усуне ізольованість спецкорпусу лікарні ОХМАТДИТ;

2. подарує дітям ігровий арт-простір відкритого типу, доступ до якого буде відкритий для всіх бажаючих;

3. створить новий вигляд будинку для хворих дітей, що, можливо, надихне їх більш ретельно боротися за власне життя (психологічна арт-терапія).


Заходи по реалізації

Наш перший крок - розпис одного з корпусів головної дитячої лікарні Києва ОХМАТДИТ, де лікуються (за фактом живуть) ВІЛ-інфіковані та Хворі на СНІД діти. Розпісуваті будівлю будут українські концептуальні художники, імена якіх ми оголосімо в найближче Майбутнього.

Інфекцій ми активно збіраємо кошти на матеріали, помощью якіх художники створять новий будинок для Хворов дітей спецвідділення лікарні ОХМАТДИТ.

З 25 травня на підтрімку проекту маленьке серце з мистецтвом стартує LoveChallenge - промо-кампанія у СОЦІАЛЬНИХ медіа, яка Діє за принципом "вірусу" та естафети. LoveChallenge - це публічне зізнання у любові рідним, дітям, друзям, близьким.


Результати та перспективи

Створений "новий" будинок для хворих дітей спецвідділення лікарні ОХМАТДИТ.

Освітня програма для ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей головної дитячої лікарні Києва ОХМАТДИТ - готує набір необхідних для дітей щоденних уроків, які дозволять їм підвищити свій освітній рівень. Зараз вони цього позбавлені через відсутність державної освітньої програми для хворих дітей, які більшу частину життя проводять у лікарні.

АртОбмін - унікальна система допомоги незахищеним соціальним групам, аналогів якої немає в Україні. Головна «розмінна монета» проекту - предмети мистецтва, за які ми «купуємо» ліки, техніку для лікарні, інші потреби. Рішення конкретних проблем за допомогою мистецтва. (Арт Обмін вже реалізується зараз: http://smallheartwithart.org/uk/content/artobmin/title).


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів4
Переглядів5049
Маленьке серце з мистецтвом Веб ресурс
Керівник проекту:
Смірнова Євгенія Ігорівна
Термін реалізації:
1 березня - 1 вересня
Цільова аудиторія:
діти від 5 років
Партнери:
Forbes, Фокус, Депо, Деловая столица, Unicef, фонд Люди живущие с ВИЧ, Антиспид, Same, Аренда лесов, Maxus
Партнери