English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Самсунг Назустріч Знанням (Samsung Meets Education)

Організатор:
Samsung Electronics Ucraine Company
Номінація:
Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді


Соціальний запит

Рівень технічного забезпечення освіти в України не відповідає вимогам та можливостям сучасності.

Окрім того, не всі учні мають можливісь використовувти технології в навчальному процесі.

Соціальна цінність проекту полягає в тому, що він покликаний заохотити учнів до розвитку, а школи – до вдосконалення навчального процесу за допомогою використання передових технологій.

В Україні програма «Samsung назустріч знанням» існує з 2006 року.

За період до 2015 року нові комп’ютерні класи та мультимедійні лабораторії Samsung були встановлені у 49 школах по всій Україні. Загалом, у проекті взяло участь 5 648 шкіл та було отримано понад 9 100 есе.


Цілі і завдання

Привернути увагу громадськості до соціально важливих проблем і надати реальну допомогу у сфері освіти, сприяти розвитку та популяризації інформаційних технологій в Україні за допомогою підтримки освіти та науки.


Заходи по реалізації

Освітній конкурс «Samsung назустріч знанням» складався з двох етапів. Під час першого етапу (1 - 30 листопада 2014 р.) учням було запропоновано об'єднатися в команди та написати есе на тему «Школа майбутнього». Кожна команда реєструвалася на сайті проекту та надсилала есе на розгляд журі. (Під час конкурсу основний сайт проекту було розташовано за адресою http://www.samsung.com/ua/education/ Після завершення, відповідно до правил компанії, сайт було закрито. Інформацію про проект можна знайти за посиланням: http://www.samsung.com/ua_ru/aboutsamsung/samsungelectronics/corporatecitizenship/knowledge.html)

З-поміж всіх робіт експертне журі відібрало 15 напівфіналістів. Під час другого етапу (3-12 грудня) кожна з п'ятнадцяти команд представила відеопрезентацію, що розкриває бачення теми конкурсу - «Школа майбутнього».

Роботи були розміщені на офіційному сайті конкурсу та були доступні для голосування всім користувачам мережі інтернет.

Підсумки проекту «Samsung назустріч знанням» були оголошені 18 грудня 2014. Так, за результатами публічного голосування, перемогли 6 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільшу кількість голосів.

23 грудня в Міністерстві освіти та науки України відбулася прес конференція, під час якої переможців конкурсу було нагороджено сертифікатами на встановлення Смарт класу.


Результати та перспективи

В квітні 2015 року в усіх школах було встановлено смарт класи. Крім того, для вчителів були проведені спеціальні тренінги, покликані допомогти педагогам найбільш ефективно використовувати нові технології для навчання.

До складу «смарт-класу» входить унікальне обладнання: інтерактивна дошка, планшети, монітор, ПК і багатофункціональний пристрій (з можливостями принтера, сканера і копіра). Ці сучасні пристрої дозволять зробити навчальний процес більш цікавим, інтерактивним та ефективним.

У 2014 році для участі у конкурсі «Samsung назустріч знанням» зареєструвалося 1534 команди з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників проекту склала 4257 чоловік. Свої роботи команди розміщували на сайті проекту: education-samsung.com.ua. В цілому на розгляд журі було прийнято 1128 есе.


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів13
Переглядів5134
Самсунг Назустріч Знанням  (Samsung Meets Education) Веб ресурс
Керівник проекту:
Термін реалізації:
29.09.2014 - 30.04.2015
Цільова аудиторія:
Учні та викладачі середніх загальноосвітніх шкіл України
Партнери:
Міністерство Освіти та Науки України, Всеукраїнський фонд «Крок за кроком»
Партнери