English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Патріотичний проект

Організатор:
Студентський парламент Криворізького державного комерційно-економічного технікуму
Номінація:
Підтримка та розвиток громадської діяльності


Cоціальний запит

Сьогодні Україна переживає непрості часи. Весь світ з глибоким болем і тривогою слідкує за всіма військовими діями, які відбуваються на Сході нашої країни. Гірко, боляче усвідомлювати, що гинуть наші кращі люди... Для України це великі втрати, велике випробування у боротьбі за незалежність і цілісність нашої держави. За цей період українці змінились – стали ще добрішими, людянішими, зґуртованішими, стали більше цінувати мир, спокій, життя. Допомога українській армії сьогодні - пріоритетна справа і влади, і громади. Священний обов’язок кожного українця – зробити свій посильний внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни, допомогти нашим захисникам: морально, духовно, матеріально. Тому допомога АТО стала покликом душі всіх небайдужих та одним із нових, нещодавно доданих пунктів сімейного й особистого бюджету багатьох українців. Кожен сумлінний громадянин нашої держави прагне допомогти військовим. І кожен по своєму. Студенти КДКЕТ вирішили організувати патріотичний проект, спрямований на підтримку тих, хто потребує допомоги: наших мужніх захисників, які щодня забезпечують нам мир та процвітання ціною власного життя, та їх родин.


Цілі і завдання

Мета проекту:забезпечення ефективної та прозорої допомоги і підтримки учасникам антитерористичної операції на сході України та їхнім сім’ям.

Завдання:
• інформаційно-роз’яснювальна робота серед мешканців міста;
• пошукова робота щодо виявлення учасників АТО серед сімей педагогічного та студентського колективів;
• організація та проведення масових заходів з метою збору коштів для учасників АТО;
• організація адресної допомоги учасникам АТО (медикаменти, речі першої необхідності, грошова допомога).


Заходи по реалізації

Навіть у найтяжчі часи, незалежно від віку, душа кожного громадянина нашої держави щемить, коли згадує безжурні й світлі мирні дні. В такий непростий час, час неймовірного патріотичного піднесення українців і тяжкого випробування на Сході нашої країни, всі українці відчули єдність своєї нації. Війна та економічна криза лягли важким тягарем на плечі кожної української родини. Проте ми всі розуміємо, що обов’язково необхідно надавати допомогу тим, хто її потребує більше ніж ми самі - це наші мужні захисники, які ціною власного життя захищають незалежність нашої країни. Тому сьогодні саме ця проблема «червоною лінією» пролягла у серцях найактивніших верств населення - студентства. Студентський парламент КДКЕТ виступив з ініціативою організації патріотичного проекту - "Допоможи герою України", який вже 13 червня 2014 року було започатковано.
Протягом року студентсько-педагогічний колектив технікуму неодноразово допомагав випускнику технікуму - Василю Стуженку, збираючи кошти на проходження тривалого курсу реабілітації. Педагогічний колектив підтримував колег-членів сімей учасників антитерористичної операції.
Студенти та викладачі активно брали участь у зборі предметів особистої гігієни, медикаментів, теплих речей для солдат. Медичні препарати були передані клінічній лікарні № 2 м. Кривого Рогу.
За сприяння виконкому Тернівської районної у місті ради в КДКЕТ відкрито меморіальну дошку пам’яті загиблого в АТО випускника технікуму 2011 року Гайдука Іллі.
Проводячи благодійні акції, хочеться бути впевненими у тому, що допомога опиниться у того бійця, який найбільше її потребує. Але завдяки співпраці з ГО «Жіноча сотня м. Кривий Ріг», Військовою частиною 3011 внутрішніх військ МВС України, ТРК «Руданою», ми щоразу переконувались у тому, що наша допомога дійсно доправлена в зону антитерористичної операції.
У нашій державі багато небайдужих людей, але іноді вони не знають чим і як можна допомогти. Наші студенти-волонтери не просто збирали кошти, але й як фахівці кулінарної справи, готували різноманітні смаколики для солдат: шпик, сало з часником та сухарі до Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня благодійництва, крашанки та куліші на Великдень. Дружній студентський колектив зробив свій вклад в створення засобів захисту бійців - були власноруч сплетені маскувальні сітки, які збережуть безцінні життя хоробрих воїнів на Сході України. Але сьогодні, в самому центрі військових подій, безсумнівно важливою є моральна підтримка бійців. Саме тому кожний пакунок від студентства містив листи зі словами єдності, наснаги і непохитної віри в перемогу. Ці прості, але щирі та пронизані любов’ю слова зігрівають не менше ніж речі. Ми готові й далі допомагати заради головного: миру і спокою на нашій землі, і глибоко вдячні всім, хто долучився до нашої надважливої справи – допомога у боротьбі за наше життя у вільній, багатій, прекрасній державі, святій нашій землі – Україні!


Результати та перспективи

Від початку діяльності проекту колективом технікуму було зібрано 58943 грн.. Протягом року проведено 12 благодійних акцій, серед яких найбільш масштані:
• благодійна акція "З турботою про захисника вітчизни";
• благодійна акція "Подаруй солдату свято";
• благодійне свято "Покровський ярмарок";
• благодійна акція "Великодній кошик".

У перспективі приєднання до більш масштабних Волонтерських проектів відповідного спрямування.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів59
Переглядів4915
Патріотичний проект Веб ресурс
Керівник проекту:
Кочубей Ольга (студентка групи ГО-12-1, керівник організаційного департаменту студентського парламенту КДКЕТ)
Термін реалізації:
з 13 червня 2014 р.
Цільова аудиторія:
учасники бойових дій в зоні АТО, їх сім’ї; переселенці зі східних областей
Партнери:
ГО «Жіноча сотня м. Кривий Ріг», Військова частина 3011 внутрішніх військ МВС України, ТРК "Рудана"
Партнери