English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Червоні вітрила Надії

Організатор:
Одеська школа №63
Номінація:
Благодійність


Соціальний запит

У благодійності немає сезонів, не потрібно чекати свят або значущих дат, не потрібні спеціальні приводи: якщо у тебе є бажання допомагати, ти просто береш і робиш це. І потрібно зовсім небагато для того, щоб зробити хворих дітей щасливими - наше прагнення і участь, і, найголовніше - усвідомлення того, що ми разом не байдужі до їхньої долі. Англійський драматург Джонсон Бенджамін говорив: "Добрі люди подібні зіркам, світилам того століття, в якому вони живуть, осяюючи свої часи". Для нашої школи ці слова наповнені змістом. У нашій школі вчать добру і милосердю. Наш довгостроковий проект називається «Червоні вітрила Надії»


Цілі і завдання

- Виховання почуття милосердя в учнів;

- Участь школярів у благодійній діяльності, спрямованій на підтримку дітей-інвалідів, дітей, які лікуються в онкогематологічному центрі, дітей з ослабленим зором, воїнів з зони АТО, які лікуються в госпіталі;

- Розробка і реалізація низки благодійних акцій і проектів


Заходи по реалізації

1) Соціально-психологічний проект «Різнокольорова веселка добра» з благоустрою території навколо онкогематогічного відділення дитячої обласної лікарні за допомогою знань отриманих під час вивчення кольоротерапії.

2) Проект «Разом нас багато» - робота по інклюзії дітей з особливими потребами, формування позитивного ставлення до них у навколишньому просторі: змагання, концерти, виставка робіт дітей-інвалідів.

3) Організація ярмарки з продажу речей і солодощів, зроблених власними руками для збору коштів на лікування маленької дівчинки, яка потребує термінової операції. Під час проведення ярмарку-продажу було зібрано 15 000 гривень, та перераховано на рахунок дівчинки.

4) Проект "Допоможи воїну" - збір коштів, листів і оберегів зроблених учнями школи для воїнаів, які проходять реабілітацію в Одеському госпіталі.

5) Проект "Відчуй себе Святим Миколаєм" - здійснення бажань дітей з проблемами зору, які вони адресували в листах до Святого Миколая. Святковий концерт та рухливі ігри разом з учнями школи № 63.

6) Проект "Пасхальна мрія" - збір і відправлення великодніх композицій, зроблених руками школярів в дитячий будинок.

7) Проект "З добрим ранком, Ветеран" - щомісячна допомога ветеранам, які живуть в нашому районі.


Результати та перспективи

Виховання в учнів нашої школи таких якостей як милосердя, толерантність, душевність. Організація дозвілля дітей, які потребують допомоги.

Учні та батьки отримали соціальний досвід в об'єднанні зусиль батьків, учнівського самоврядування та школи в практичній діяльності та спілкуванні. Крім того, кожен учень отримав можливість відчути себе причетним до вирішення важливих життєвих проблем. Діти були зайняті в позаурочний час цікавою і важливою справою.

Проект існує вже не один рік, має багато різних напрямків, приніс багато користі нужденним, і ми сподіваємося, що і надалі продовжимо роботу над реалізацією його завдань.


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів3
Переглядів3721
Червоні вітрила Надії Веб ресурс
Керівник проекту:
Хоренженко Т. В.
Термін реалізації:
2012-2017
Цільова аудиторія:
Діти-інваліди, діти, які проходять лікування в Одеському онкогематологічному центрі, вихованці інтернату з вадами зору, учасники АТО
Партнери:
-
Партнери