English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Енергоатом для АТО

Організатор:
ДП НАЕК «Енергоатом»
Номінація:
Благодійність


Передумови та соціальний запит:

Із дня у день триває ескалація конфлікту на східних українських землях. Триває воєнна агресія Російської Федерації та її масова підтримка зброєю та бойовими кадрами, ми продовжуємо втрачати героїв, синів, братів, співвітчизників. Діти України впустили у свої домівки страждання, біль та сльози. Українські сини стали на обороні як українських, так і європейських кордонів. Волонтерська група НАЕК Енергоатом вже з перших днів проведення антитерористичної операції на сході України вирішили діяти по принципу Не панікуй! Допомагай! Адже не зважаючи на мужність та хоробрість українських захисників, їм необхідна постійна допомога і підтримка, починаючи від елементарних речей (харчів, теплого одягу, посуду) і закінчуючи засобами протитанкового захисту. Проект Енергоатом для АТО прагне допомогти нашій державі забезпечити своїх солдат та потерпілих усім необхідним. Це мінімальний внесок, який ми можемо зробити сьогодні для збереження миру та захисту наших солдатів.

Цілі і завдання:

Забезпечення українських солдатів в зоні АТО необхідними речами та спорядженням Допомога військовим шпиталям (Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова) Відновлення пошкодженої військової техніки та переобладнання цивільного транспорту для військових потреб Допомога містам, що постраждали внаслідок військових дій.

Заходи (дії) по реалізації:

Аукціон для працівників Компанії, відвідувачів корпоративного сайту та аккаунтів у соцмережах; Робота волонтерської групи дирекції Компанії; Налагодження співпраці з волонтерськими організаціями; Збір коштів у відокремлених підрозділах Компанії. Робота профспілкової та ветеранської організацій зі збору коштів. Курси загальновійськової підготовки для співробітників Компанії.

Результати:

У кожному відокремленому підрозділі створено свою волонтерську групу. У Дирекції Компанії створено волонтерську групу "ЕнергоАТОм для АТО". Протягом останнього року працівниками Компанії було зібрано власних коштів в розмірі більше ніж 7 млн гривень. З червня 2014 року волонтерська група Енергоатому здійснює регулярні закупівлі та поставки необхідних речей та обладнання для нашої армії в зону АТО. На передову постійно доставляються бронежилети, каски, оптичні прилади, камуфляж, взуття, спальники, каремати, продукти харчування, одяг, генератори, батарейки та ще багато необхідних речей на замовлення бійців добровольчих батальйонів та української армії. На сьогодні найактуальнішою потребою є оптичні прилади та зимовий камуфляж. Власними силами працівників ДП НАЕК Енергоатом було відремонтовано 8 (вісім) БТРів. Закуплено, відремонтовано та адаптовано до вимог військового часу (броньовано) 7 (сім) мікроавтобусів, відремонтовано та модернізовано багатоцільовий транспортер з легкою бронею. Понад 100 тис. грн зібрано на аукціоні ікон спільно з уповноваженим з питань етнонаціональної політики Геннадієм Друзенком на потреби Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ-1). У лютому 2015 року волонтерська група Енергоатом для АТО» зробила виїзд у зону АТО (сектор С) спільно з депутатом Європарламенту від Королівства Бельгія Марком Демесмакером, який на власні очі побачив, хто і з ким воює на Донбасі, і відтоді є послідовним захисником Української позиції у Європі.

Перспективи:

Допомога українським військовим до перемоги!

Посилання, за якими можна завантажити лого, фото, відео, презентації, інші додаткові матеріали:

http://www.energoatom.kiev.ua/ua/press/auctions/

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів26
Переглядів3841
Енергоатом для АТО Веб ресурс
Керівник проекту:
Президент ДП НАЕК «Енергоатом» Недашковський Юрій Олександрович
Термін реалізації:
До перемоги!
Цільова аудиторія:
Учасники АТО, військові шпиталі, переселенці
Партнери:
Партнери