English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Розширення переліку соціальних послуг центру соціального обслуговування

Організатор:
Шишацький районний територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг
Номінація:
Здоров'я та благополуччя


Соціальний запит

Придбання меблів та необхідного обладнання, що дасть змогу надавати нові сучасні послуги, які підвищать соціальну захищеність вразливих верств населення, сприятимуть покращенню здоров’я та комфортності життя людей


Цілі і завдання

Реалізація даної програми сприятиме створенню ефективної системи надання соціальних послуг незахищеним верстам населення шляхом розширення переліку соціальних послуг, покращення їх якості, впровадження інноваційних методів соціального обслуговування.


Заходи по реалізації

З метою розширення спектру діяльності тер. центру компанією ПрАТ «Нафтогазвидобування виділені кошти на ремонт приміщення будинку ветеранів по вул. Солодовнікова, 29 в смт Шишаки, придбання меблів та необхідного обладнання.


Результати та перспективи

Для відділення соціально-медичних послуг з метою розширення спектру соціально-медичних послуг придбано масажне обладнання (масажне ліжко «Nuga Best»), обладнання для облаштування «соляної кімнати» (соляна лампа, дерев'яні меблі). Впровадження даних послуг дасть можливість покращити якість надання соціальних послуг інвалідам та особам похилого віку, проводити якісні заходи по підтримці та відновлення їх здоров'я;

- для відділення соціально-побутової адаптації з метою залучення більшої кількості осіб похилого віку до навчання в «Університеті ІІІ віку» придбані сучасні меблі для облаштування класної кімнати н, а також ноутбук для відкриття факультету «Комп'ютерної грамотності» в «Університеті ІІІ віку»;

- для відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги з метою впровадження інноваційних послуг придбана пральна машина та водонагрівач для облаштування пральні. Це дасть змогу надавати послуги з прання білизни приблизно 300 одиноким особам. Крім того, придбано зручне перукарське крісло для надання якісних соціальних послуг, відповідно до вимог державних стандартів.

З метою попередження випадків пожеж та недопущення порушення нормативно-правових актів з пожежної безпеки проводяться роботи по облаштуванню приміщення будинку ветеранів, у якому розміщені віддділення територіального центу, пожежною сигналізацією.

Наразі послугами територіального центру регулярно користуються більше 2 тис. осіб похилого віку та інвалідів. Придбання обладнання і меблів дозволить зробити їхнє життя трохи безтурботнішим та яскравішим, надати додаткову підтримку, яку ці люди вкрай потребують.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів2
Переглядів5881
Розширення переліку соціальних послуг  центру соціального обслуговування Веб ресурс
Керівник проекту:
Васильченко Світлана Анатоліївна
Термін реалізації:
2014 рік
Цільова аудиторія:
Люди літнього віку та люди з обмеженими можливостями
Партнери:
ПраТ «Нафтогазвидобування»
Партнери