English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Укрий малюка

Організатор:
Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 50
Номінація:
Благодійність


Соціальний запит

В наш час стан суспільної моралі є одним із факторів, що формує поведінку людини. Він характеризується тим, що в роки вияву негативних явищ в економіці, поглиблення розшарування суспільства на багатих та бідних, значною мірою втрачено важелі формування світогляду молодого покоління.

У зв'язку з цим увага до проблеми милосердя є необхідністю у наш час. З роками, кількість дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в країні зростає. Ця проблема є актуальною і для нашої школи.
Проект «Укрий малюка» орієнтований на реальне, оточуюче нас життя,
проблему, яка стосується всього суспільства, а саме: надання соціальної
допомоги та психологічної підтримки дітям, які позбавлені батьківського піклування.


Цілі і завдання

Допомога дітям, які позбавлені батьківського піклування в будинку – малюка “Теремок” ;

- залучення школярів в активну благодійну діяльність, направлену на соціально-психологічну підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування;

- формування навиків соціального закалювання та моральної відповідальності для успішної адаптації в соціумі через організацію суспільно-корисної діяльності.

На меті:

- формування високого рівня соціальної відповідальності школярів за свої вчинки зараз та в майбутньому;

- залучення школярів до активної благодійної діяльності;

- формування навиків соціального закалювання та моральної відповідальності в учнів для успішної адаптації в соціумі через організацію суспільно-корисної діяльності


Заходи по реалізації

  • Підготовка волонтерів “Маяк” з інформаційним матеріалом з теми “Віддай людині крихітку себе.
  • За це душа поповнюється світлом».
  • Виготовлення слинявчиків, збір солодощів, одягу. Збір коштів для закупівлі предметів необхідних для дітей будинку малюка.
  • Організація благодійної ярмарки-продажу «Дитячими руками твориться добро» з метою збору коштів для дитячого будинку.
  • Соціальна проба
  • Концерти в будинку малюка, виступ волонтерської групи.
  • Організація дозвілля дітей позбавлених батьківського піклування, що знаходяться в будинку малюка “Теремок”.
  • Привітання дітей позбавлених батьківського піклування, що знаходяться в будинку малюка “Теремок” зі святом Святого Миколая.


Результати та перспективи

У процесі розробки проекту ініціативна група домовилася про співпрацю з Будинком малюка «Теремок», на базі якого і відбувається реалізація соціального проекту. Проведено концерти, виступи групи волонтерів, організовано дозвілля дітей, які позбавлені батьківського піклування (прогулянки на свіжому повітрі, ігри на дитячому майданчику, майстер-класи та ін.). Для дітей Будинку малюка учнями нашої школи, на уроках трудового навчання, було виготовлено пледи, конверти для немовлят, зібрано солодощі, одяг. Також було проведено збір коштів для закупівлі предметів необхідних малюкам (памперси, соски, пустушки та ін.).

По закінченню діяльності в рамках проекту 2014 – 2015 навчальному році передбачається, що від учасників проекту буде надходити ініціатива щодо його продовження - це збільшення числа партнерів активної соціальної взаємодії. За рахунок того, що учасники проекту не тільки зрозуміють у процесі діяльності його соціальне значення, але й відчують, що творчі уміння та навички, котрими вони володіють, приносить реальну користь дітям, які позбавлені батьківського піклування. Ми прогнозуємо підвищення рівня свідомої поведінки дітей і дотримання ними соціальних правил у суспільстві.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів9
Переглядів5092
Укрий малюка Веб ресурс
Керівник проекту:
Артем'єва Валентина Вячеславівна
Термін реалізації:
2014-2015 р.р
Цільова аудиторія:
Вихованці Херсонського обласного будинку дитини для дітей з ураженнями ЦНС
Партнери:
Партнери