English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

ІХ Аукціон надій:

Організатор:
Університет банківської справи НБУ
Номінація:
Благодійність

Соціальний запит

Однією з перспективних методик в практиці світової реабілітації дітей хворих на ДЦП, а також пацієнтів, які втратили можливість самостійного пересування внаслідок травм та психічних захворювань, є застосування динамічних параподіумів, що дозволяє підготувати пацієнта до освоєння самостійної ходьби . Ця методика також вкрай необхідна для реабілітації поранених в зоні АТО, що отримали спинальну травму. Раціональне забезпечення сучасними протезно-ортопедичними засобами, дозволяє спеціалістам повернути до повноцінного життя більш 80% пацієнтів.


Цілі і завдання

Мета - збір коштів для придбання лінійки динамічних параподіумів (на різний ріст) для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування та відновлення працездатності (м.Харків).


Заходи по реалізації

1. Благодійний флеш-моб у соцмережах "Move good» Суть флеш-мобу - залучити якомога більшу кількість людей до благодійного проекту. Правила флеш-мобу передбачають зйомку обраним колективом короткого відео танцю чи руханки вільної форми, передача естафети іншим та перечислення коштів на благодійний рахунок акції. За словами організаторів, проект не лише збирає кошти, а й популяризує активний спосіб життя.

2. Благодійний «Аукціон надій» пройшов у Харківському інституті Університету 24 грудня 2014 року. Продано цінні лоти, а також проведений благодійний ярмарок. Зібрано близько 100 тис.грн.

3. Зібрано благодійні внески з працівників та студентів Університету банківської справи НБУ.


Результати та перспективи

Закуплено три динамічних параподіуми для науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності у м.Харків, де проходять лікування пацієнти з цілої України.

Перспективи: Якісне покращення реабілітації та повернення до повноцінного життя пацієнтів науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності у м.Харків, де проходять лікування пацієнти з цілої України.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів9
Переглядів4040
ІХ Аукціон надій: Веб ресурс
Керівник проекту:
ректор - Смовженко Тамара; студентський лідер Катерина Кебедова
Термін реалізації:
1.10.2014- 1.04.2015
Цільова аудиторія:
Українці, які страждають паралічем нижніх кінцівок і тіла
Партнери:
НБУ, Науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності у м.Харків
Партнери