English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Віртуальний бізнес-інкубатор на порталі «Криворізький ресурсний центр»

Організатор:
Виконавчий комітет Криворізької міської ради
Номінація:
Соціальне підприємництво

Соціальний запит

Стратегічним планом розвитку міста Кривого Рогу затвердженого рішенням міської ради від 23.11.2011 №711, у 2013 році було створено інноваційний продукт для підтримки малого та середнього бізнесу – розділ «Віртуальний бізнес-інкубатор» на порталі «Криворізький ресурсний центр», який допомагає безробітним громадянам та починаючим підприємцям розпочати свій бізнес і відкрити власну справу при відсутності практичного досвіду. Віртуальний бізнес-інкубатор – це електронна платформа щодо надання послуг, необхідних суб’єктам господарювання малого та середнього бізнесу на етапах становлення та розвитку; місцевою базою даних, що містять максимально повну інформацію стосовно адміністративних послуг для ведення бізнесу та умовах їх надання. Інформацію представлено у вигляді алгоритму з поетапного проходження процедур від реєстрації до відкриття об’єктів бізнесу з урахуванням усіх можливих варіантів (будівництво, реконструкція, оренда тощо), у тому числі за різними напрямами діяльності (магазин, медичний кабінет, ресторанний заклад та інше).

Цілі і завдання

  • Забезпечення розвиток бізнес-середовища із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, прозорого доступу підприємців до послуг, що надаються органами місцевого самоврядування та іншими адміністративними органами.
  • Розширення функціональних можливостей віртуального бізнес-інкубатору та удосконалення його можливостей.

Заходи по реалізації

Інформування органів місцевого самоврядування, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, суб’єктів господарювання – надавачів адміністративних послуг; до виконання робіт співрозробника віртуального бізнес-інкубатора товариство з обмеженою відповідальністю «Нова - Ком». Постійна зміна законодавчої бази щодо ведення господарської діяльності, яка потребує постійної оновлення.

Результати та перспективи

Цей інноваційний продукт став інструментом стимулювання розвитку бізнесу у Кривому Розі. Віртуальний бізнес-інкубатор – це електронний формат комунікації між владою, адміністративними органами та бізнесом, який дозволяє забезпечити шлях швидкого інформування підприємців про зміни у законодавстві, умови надання адміністративних послуг. Створено нові можливості та зручності для своєчасного отримання максимально прозорої й повної інформації щодо процедур започаткування та ведення бізнесу, послуг, які надаються органами місцевого самоврядування, іншими службами на етапах започаткування власної справи. Чисельність відвідувачів Віртуального бізнес-інкубатора за період його роботи склала понад 15 тис. осіб.

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів14
Переглядів5019
Віртуальний бізнес-інкубатор на порталі «Криворізький ресурсний центр» Веб ресурс
Керівник проекту:
Вілкул Юрій Григорович
Термін реалізації:
2015 рік
Цільова аудиторія:
громадяни, представники студентської молоді, суб’єкти господарювання міста
Партнери:
ТОВ «Нова - Ком», міські галузеві ради підприємців, координаційна рада з питань розвитку підприємництва
Партнери