English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Green University

Організатор:
Агентство соціальних проектів КНЕУ
Номінація:
Охорона навколишнього середовища та сталий розвиток
Соціальний запит
В нашому університеті (КНЕУ ім. В.Гетьмана) відбувається реалізація проекту GreenUniversity. Проект спрямований на раціональне використання матеріального побуту та на подальшу вторинну переробку їх. Організовано збір макулатури та батарейок: у холах нашого університету, гуртожитків та на соціально-активних кафедрах встановлені контейнери для збору макулатури та батарейок.Кошти, отримані від вторинної переробки сміття, підуть на допомогу дитячим будинкам.

Цілі і завдання
Надалі планується вдосконалення проекту та розширення з метою покращення стану навколишнього середовища та раціонального використання матеріального побуту. Планується встановлення контейнерів для збору пласиткових пляшок. Удосконалення мобільного додатку.

Заходи по реалізації
В рамках проекту "Green University" здійснені такі заходи:створено ряд реформ;мобільний додаток;організовано збір макулатури та батарейок; проведена мотиваційна робота з персоналом нашого університету про важливість економії природних ресурсів нашої планети.

Результати та перспективи
Встановлено 50 контейнерів для збору макулатури та 5 контейнерів для збору батарейок;вивезено перші 700 кг макулатури;зібрано перші 12 кг батарейок.Перспективи: Покращення стану навколишнього середовища;контроль за екологічною безпекою;забезпечення проведення природоохоронних заходів; збереження навколишнього середовища від забруднення;кошти отримані від реалізації проекту, підуть на допомогу дитячим будинкам.
ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів38
Переглядів4783
Green University Веб ресурс
Керівник проекту:
Москаленко Вікторія Віталіївна
Термін реалізації:
починаючи з грудня 2014 року
Цільова аудиторія:
Студенти та викладачі
Партнери:
Партнери