English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Подаруй дитині казку і мрію на щасливе життя!

Організатор:
Кременецький районний центр дитячої творчості
Номінація:
Підтримка науки і культури


Соціальний запит:

Діти – це наше майбутнє, дзеркало наших відображень. Часто задумуємося: «Що ми дорослі робимо для того, аби наблизити, адаптувати їх до майбутнього дорослого, щасливого життя?».

Надзвичайної актуальності набув проект «Подаруй дитині казку і мрію на щасливе життя! », завдання якого, формування в дітей активного творця високоосвіченої особистості. Що це означає? Завдяки мистецтву та творчості забезпечується потреба в самопізнанні, самовихованні, саморозвитку особистості. Під час роботи всі учасники, глядачі та актори, активно спілкуються, аналізують результати власної творчості, дискутують з приводу побаченого і почутого, діляться враженнями з тими, хто не причетний до театральної діяльності. Поняття «мистецтво» розвиває образне мислення, викликає емоції, збуджує моральні почуття, формує естетичну культуру.

Девізом «Творити прекрасне» підпорядковую всю роботу проекту, що забезпечує комплексний підхід до виховання гармонійно розвиненої особистості. Театр «Веселка» Кременецького районного центру дитячої творчості, приваблює глядачів корисною справою, усвідомлюючи свою потребу у сучасному «круговороті».


Цілі і завдання:

- Залучити до благодійної діяльності широке коло осіб, що прагнуть реалізувати себе в соціально значимих громадських ініціативах.

- Розвивати індивідуальні здібності й таланти.

- Формувати потреби у здоровому способі життя, негативне ставлення до шкідливих звичок, виховувати підростаюче покоління хорошими вчинками персонажів.

- Виховувати у дітей пільгових категорій потребу бути щасливим, бажання самим творити добро.

- Сприяти формування толерантності, культури по відношенню один до одного, комунікативні вміння.

- Пропагувати вплив на особистості засобами театрального мистецтва.

- Розвивати творчі здібності глядачів та акторів.

- Організовувати змістовне дозвілля.

- Популяризувати театральну діяльність.


Заходи по реалізації:

1. Родинно- національне виховання: свято «Театральна родина», «За все тобі спасибі, Україно!», батьківські збори «Родина – джерело життя».

2. Національно-патріотичне виховання: свято «Козацькому роду нема переводу», свято «Наша мова калинова», свято «Моя країна – Україна», розважальна програма «Українські вечорниці», пізнавальна програма «Дивна сила оберегів», святкові концерти до визволення України від загарбників.

3. Духовно-моральне виховання: свято «Великдень – милий гість», благодійна акція «Світом мандрує Святий Миколай і дарує дітям казки».

4. Моральне виховання: тренінгові заняття «Який з мене актор?», години спілкування «Вміння володіти самим собою», «Мої права та обов’язки», «Очистимо душу і тіло своє».

5. Художньо-естетичне виховання: свято «Осінь – чарівниця», «Міс Весна», розважально-ігрові програми «День іменинника», «День Святого Валентина», «У колі друзів», театралізоване свято «Неймовірні пригоди в країні Книгарії», музичні вистави «Щасливе дитинство», «Білосніжка і семеро гномів», «Пригоди у казковому лісі», «Комашиний казковий бал», «Пригоди Буратіно», лялькові вистави «Цілюще зілля», «Пан Коцький», «Пригоди Їжачка на лісовій галявині», «Неслухняне зайченя».


Результати та перспективи:

Від даного проекту очікую отримати якісні, позитивні результати, оскільки сьогоднішні діти – майбутнє нашої держави, не можна нехтувати вкладом у їхній розвиток, навчання та виховання.

Даний проект передбачає діяльність на благо дітейяк обдарованих, так і з особливими потребами, аджевся відповідальність за їх розвиток та виховання лягає на суспільство та навчальні заклади.

- Участь у масових заходах, конкурсах, фестивалях, екскурсіях, благодійних акціях.

- Співпраця з батьківським комітетом, благодійниками.

- Проведення бесід, диспутів, круглих столів.

- Розроблення плану на кожний наступний рік.


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів675
Переглядів12709
Подаруй дитині казку і мрію на щасливе життя! Веб ресурс
Керівник проекту:
Керівник театральних гуртків «Веселка» Нікіфорчук Руслана Василівна
Термін реалізації:
Безстрокова. Розпочалась з 2012 року.
Цільова аудиторія:
Молодь, діти різного віку та діти з особливими потребами.
Партнери:
Вихованці театру «Веселка» Кременецького районного центру дитячої творчості, Рівненський академічний ляльковий театр, органи місцевого самоврядування, батьки, меценати театрального мистецтва.
Партнери