English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Відродження парку ім. Газети «Правда» та інших зон відпочинку

Організатор:
Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Номінація:
Охорона навколишнього середовища та сталий розвиток


Соціальний запит

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» - добровільна, благодійна, неприбуткова організація, заснована у листопаді 2011 року за ініціативи небайдужих до проблем свого міста криворіжців.

Місія БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» — робити все можливе для соціально-економічного та культурного розвитку рідного міста, реалізовувати проекти та програми, направлені на благо жителів Кривого Рогу.

Фонд розробляє свої власні проекти, а також виділяє фінансування для підтримки ініціатив окремих громадян та організацій.


Цілі і завдання

Мета - створення найбільш сприятливих умов для організації дозвілля, відпочинку широких верств населення, розвитку та надання можливостей для занять фізичною культурою і спортом на території Парків, а також відродження і збереження Парків в здоровому стані, гармонійне поєднання із загальним ландшафтом м. Кривий Ріг, створення сприятливих умов для відпочинку криворіжців і гостей міста.

Завдання:

А) формування на базі Парків комплексів різного функціонального призначення;

Б) реалізація пропозицій щодо ландшафтних композицій;

В) збереження об'єктів культурної спадщини;

Г) створення інноваційних комплексів для дозвілля, розвиток традиційних та пошук нових форм відпочинку в умовах природного середовища;

Д) збереження зеленої зони, догляд за зеленими насадженнями;

Е) проектування внутрішнього розташування об’єктів та споруд.


Заходи по реалізації

У 2011 році Фонд почав роботу над програмою відродження парку ім. Газети «Правда» - старовинним пам’ятником садово-паркового мистецтва Кривого Рогу.

На сьогоднішній день в рамках програми здійснений капітальний ремонт адміністративної будівлі для співробітників та охорони парку, реконструйовані вхідні арки та сходи, викладена плитка при вході в парк зі сторони центрального входу (вул. Сиволапа). Відремонтований причал Човнової станції, який знаходився в аварійному стані, поруч зі станцією встановлено «Дерево закоханих», на котрому молодята вішають замки, як символ свого кохання та міцного союзу.

Крім того, за ініціативою Фонду на території парку був створений комплекс «Кам’яні алеї», який складається зі зразків порід, котрі були представлені гірничо-збагачувальні комбінати Кривого Рогу.

У парку можливо вільно користуватися Інтернетом, для цього тут встановлена точка доступу Wi-Fi, яка забезпечує рівномірне покриття зони біля фонтану, центральних алей та території біля відновленого дитячого майданчика. На території парку встановлено біля 100 лавочок та стільки ж урн для сміття.

Також у парку були урочисто відкриті об’єкти благоустрою – літній сценічний майданчик, Арт-альтанка з літньою бібліотекою для настільних ігор та фонтани – на центральній площі та плаваючий біля Човнової станції, реконструйована алея між дитячим майданчиком та стадіоном, викладена плиткою центральна площа та прикрашена зеленими насадженнями з автоматичною системою поливу. В даний момент здійснюється реконструкція та благоустрій зони пляжу, та зони біля пляжу, а також встановлення спортивного майданчику.


Результати та перспективи

За період 2012-2014 рр. на реалізацію Проекту відродження парку ім. Газети «Правда» (в т.ч. проекту «Зелена планета») Фондом було витрачено - 3 509 379,36 грн.

На 2015 р. у рамках реалізації проекту заплановано:

- Реконструкція та благоустрій пляжу парку ім. Газети «Правда». А також створення спортивного комплексу біля зони пляжу;

- Вимощення тротуарною плиткою алеї між 2-ою аркою і центральною площею парку ім. Газети «Правда»;

- Створення комплексу пам'яті героїв "Кам'яні алеї" при вході в парк ім. Газети «Правда» з боку човнової станції;

- Реконструкція та благоустрій скверу в ж/м Макуланр Кривий Ріг;

- Косметичний ремонт історичних об'єктів та дитячого майданчика парку ім. Газети «Правда».ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів27
Переглядів4769
Відродження парку ім. Газети «Правда» та інших зон відпочинку Веб ресурс
Керівник проекту:
Виконавчий директор — Січкар Любов Олександрівна
Термін реалізації:
з листопаду 2011 року – донині
Цільова аудиторія:
Жителі м Кривий Ріг (650 тис.чол.), гості міста та учасники конкурсів, концертів та вистав, організованих Фондом
Партнери:
Організації різних форм власності
Партнери