English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Країна дитячих мрій

Організатор:
Миколаївський районний Будинок творчості учнів
Номінація:
Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді


Соціальний запит

Миколаївський районний Будинок творчості учнів – один з позашкільних закладів комплексного типу на Миколаївщині, який здійснює реалізацію державної позашкільної освітньої політики на районному рівні, є центром позашкільної освіти в сільському районі, країною дитячої мрій, де діти захищають свої наукові роботи і проекти в рамках наукового товариства МАН, разом з педагогами організовують виставки, акції, конкурси, фестивалі, концерти, конференції, благодійні ярмарки.В 114 групах, які працюють на базах двадцяти трьох шкіл та п’яти Будинків культури, навчається 1716 учнів. Кожна дитина мріє виступати на сцені, створювати екологічні та краєзнавчі проекти, стати компютерним генієм, майстром народної творчості, підкорювати туристські вершини світу, стати відомим науковцем, олімпійським чемпіоном Ці дитячі мрії педагогічний колектив БТУ намагався реалізувати в даному проекті.


Цілі і завдання

  • створення комфортних умов щодо розвитку творчої особистості дитини за всіма напрямами позашкільної освіти: художньої самодіяльності, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, екології та натуралізму, туризму та краєзнавства, науково-технічної творчості та дослідницькій роботі, задоволення потреб вихованців у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, виховання в учнів патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, а також інших націй і народів.
  • формування в учнів, батьків, суспільства небайдужого ставлення до долі рідного району його дітей, їх навчання та виховання.


Заходи по реалізації

В рамках цього проекту було проведено біля 200 творчих конкурсів, фестивалів, змагань, виставок, концертів. Серед них районні етапи Всеукраїнських конкурсів : "Юний селекціонер", "Юннатівський зеленбуд", "Вчимося заповідувати", "Дослідницький марафон", "Ліси для нащадків", "Галерея квітів", "Юний дослідник", "В обєктиві натураліста", "Птах року", "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!", "Космічні фантазії", фотоконкурс "Моя Україно", дитячої та юнацької творчості "Веселковий вернісаж", "Перемога у Великій Вітчизняній війні", "Безпека в житті - життя у безпеці", "Український сувенір", "Україна разом", конкурс-захист наукових робіт товариства МАН України, МАН "Юніор", "Кобзар у нашому домі", "Смарагдові витоки", "Співай, Україно", "Світ надії - Дивосвіт", "Заграй, музико!", "Молодь обирає здоровя", "Веселі черевички", "Відлуння героїчних літ", "Історія міст і сіл України", "А ми тую славу збережемо", "Моя Батьківщина - Україна", "Мій рідний край, моя земля очима сучасників", "Єднаймося заради України", "Музейна скарбниця Миколаївщини", чемпіонат з пішохідного туризму серед юніорів. Вивчення історії рідного краю через туристські походи та багато інших. Ризики: Внутрішні ресурси - до проекту залучені 92 педагогічних працівника Будинку творчості учнів, батьки, учні Зовнішні ресурси: спонсори, волонтери


Результати та перспективи

Створенно комфортні умови щодо розвитку творчої особистості дитини за всіма напрямами позашкільної освіти: художньої самодіяльності, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, екології та натуралізму, туризму та краєзнавства, науково-технічної творчості та дослідницькій роботі, задоволення потреб вихованців у професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Підготовлено понад 100 переможців Всеукраїнських конкурсів, 200 переможців обласних конкурсів, 12 учнів стали степендіатами районної державної адміністрації, 2 дітей отримали путівки до МДЦ "Артек", 4 учнів відпочивали у Всеукраїнському таборі "Юннат". Заключним етапом стало свято «Юні обдарування та таланти Миколаївського району», яке відбулося 21травня 2014 року в Центрі дозвілля Промінь , в рамках якого нагороджено переможців предметних олімпіад, призерів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів, виставок, акцій, призерів та переможців обласних спортивних змагань з баскетболу та футболу «Кубок губернатора» та «Шкіряний м’яч». Перспективи: Створення умов для всебічного духовного, творчого, інтелектуального розвитку особистості, задоволення учнівської молоді в додатковій освіті, їх залучення до участі в міжннародних освітянських програмах, Всеукраїнскії,обласних та районних массових заходах. Партнери: Обласні позашкільні навчальні заклади, загальньоосвітні школи, батьки, районні будинки культури

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів310
Переглядів14001
Країна дитячих мрій Веб ресурс
Керівник проекту:
П.В.Бужиков
Термін реалізації:
2012-2014 роки
Цільова аудиторія:
учнівська молодь
Партнери:
Партнери