English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Зелена планета

Організатор:
Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Номінація:
Охорона навколишнього середовища та сталий розвиток

Соціальний запит

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» - добровільна, благодійна, неприбуткова організація, заснована у листопаді 2011 року за ініціативи небайдужих до проблем свого міста криворіжців.

Місія БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» — робити все можливе для соціально-економічного та культурного розвитку рідного міста, реалізовувати проекти та програми, направлені на благо жителів Кривого Рогу.

Фонд розробляє свої власні проекти, а також виділяє фінансування для підтримки ініціатив окремих громадян та організацій.


Цілі і завдання
Мета та завдання – охорона, збереження та відтворення існуючих зелених насаджень, їх гармонійне поєднання з ландшафтом Парків, утримання їх у здоровому впорядкованому стані, створення та формування високодекоративних, стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища насаджень, що забезпечить збалансований розвиток паркової зеленої зони та виконання нею екологічних функцій. А також координація та об’єднання зусиль науковців, освітян, громадських діячів, представників органів державних та громадських організацій, промислових підприємств і установ з різною формою власності, діячів релігійних конфесій та не байдужих громадян для вирішення екологічних проблем пов’язаних з стабілізацією екологічної ситуації у Криворізькому регіоні.

Заходи по реалізації
З початку діяльності Фонду в парку ім. Газети «Правда» було висаджено понад 1000 дерев та 180 кущів, зокрема: червоний дуб, каштан, береза, гостролистий клен, канадська ялина, сосна, ялівець, модрина, туя куляста, граб, верба та бузок. Створюються нові клумби та газони, забезпечені всі умови для підтримки зеленого фонду парку.

Результати та перспективи

За період 2012-2014 рр. на реалізацію Проекту «Зелена планета» (разом з Проектом відродження парку ім. Газети «Правда») Фондом було витрачено - 3 509 379,36 грн.

На 2015 р. у рамках реалізації проекту заплановано:

- Екологічні проби води міських річок і водосховищ з метою визначення ступеня забруднення і здійснення подальших дій;

- Насадження фруктового саду в парку ім. Газети «Правда», та забезпечення його системою поливу;

- Планова щорічна висадка дерев у парку ім. Газети «Правда»;

- Створення клумб, відновлення квітників і підтримання зеленого фонду насаджень у парку ім. Газети «Правда».

ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів2
Переглядів4270
Зелена планета Веб ресурс
Керівник проекту:
Виконавчий директор — Січкар Любов Олександрівна
Термін реалізації:
з листопаду 2011 - донині
Цільова аудиторія:
Жителі м Кривий Ріг (650 тис.чол.), гості міста та учасники конкурсів, концертів та вистав, організованих Фондом
Партнери:
Організації різних форм власності
Партнери