English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Пам’ять Кривбасу

Організатор:
Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Номінація:
Підтримка науки і культури


Соціальний запит

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» - добровільна, благодійна, неприбуткова організація, заснована у листопаді 2011 року за ініціативи небайдужих до проблем свого міста криворіжців.

Місія БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» — робити все можливе для соціально-економічного та культурного розвитку рідного міста, реалізовувати проекти та програми, направлені на благо жителів Кривого Рогу.

Фонд розробляє свої власні проекти, а також виділяє фінансування для підтримки ініціатив окремих громадян та організацій.


Цілі і завдання

Мета – надання допомоги ветеранським організаціям, сприяння вшанування пам’яті про людей, які внесли вагомий вклад в розвиток міста та країни, покращення інфраструктури міста та окремих його частин, організація та проведення заходів із залученням широкої громадськості щодовідзначання знакових для нашого міста дат і подій.

Завдання:

А) надання адресної допомоги ветеранським організаціям, та особам, які її потребують;

Б) спільна участь в благодійних акціях;

В) залучення дітей та молоді до участі в заходах щодо вшанування пам’яті про людей, які внесли вагомий вклад в розвиток міста, а також в заходах щодо відзначання знакових для нашого міста дат і подій;

Г) формування духовних та етичних цінностей у жителів м. Кривого Рогу;

Д) залучення громадян до участі у реалізації Програми з метою сприяння розвитку благодійної діяльності, пов’язаної з проведенням заходів щодо вшанування пам’яті про людей, які внесли вагомий вклад в розвиток міста, а також відзначання знакових для нашого міста дат і подій.


Заходи по реалізації

В рамках програми Фонду «Пам'ять Кривбасу» була надана підтримка та допомога ветеранській організації геологорозвідувальної експедиції «Крівбасгеологія», ветеранам криворізької міської комунальної газети «Червоний Гірник», встановлено 4 меморіальні дошки відомим особистостям міста, а також надано допомогу в організації святкування Дня Перемоги.


Результати та перспективи

За період 2012-2014 рр. на реалізацію Проекту «Пам’ять Кривбасу» Фондом було витрачено - 3 509 379,36 грн.

На 2015 р. у рамках реалізації проекту заплановано:

- Благодійна допомога ветеранській організації ГЕ «Кривбасгеологія» на святкування 70-річчя визволення м. Кривий Ріг, Дня геолога, Дня людей похилого віку, Нового Року - 2016, а також привітання ветеранів - ювілярів та ветеранів ВВВ;

- Створення музейної кімнати і відкриття меморіальних дошок у Криворізькій загальноосвітній школі № 5 (учнями школи були 6 героїв Радянського Союзу - Глінка Б.Б., Глінка Д.Б., Лавроненко І.В., Кобилянський І.А., Михлик В. І., Дудніченко В.М.). Школа існує понад 100 років


ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів2
Переглядів3520
Пам’ять Кривбасу Веб ресурс
Керівник проекту:
Виконавчий директор — Січкар Любов Олександрівна
Термін реалізації:
з листопаду 2011 року – донині
Цільова аудиторія:
Жителі м Кривий Ріг (650 тис.чол.), гості міста та учасники конкурсів, концертів та вистав, організованих Фондом
Партнери:
Організації різних форм власності
Партнери