English French German Russian Ukrainian
Створити спільний соціальний проект
Каталог проектів - 2015

Переклад онлайн-курсів

Організатор:
Magneticone.org
Номінація:
Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді


Cоціальний запит

"МагнетікВан.орг" - це український благодійний фонд, який був створений у 2013 році у місті Тернопіль. Фонд займається просвітницькою та освітньою діяльністю, а саме пошуком, заохоченням і підтримкою розвитку талановитих дітей та молоді, а також всебічною допомогою дітям України. Серед важливих завдань є надання безкоштовного доступу до якісної освіти будь-кому та будь-де.

Проект “Переклад онлайн-курсів” - це переклад відео-уроків з різноманітних дисциплін (математика, наука, економіка та фінанси, мистецтво та гуманітарні науки, інформатика) з англійської на українську мову. Дані уроки розміщені на освітньому сайті Khan Academy і доступ до них є абсолютно безкоштовним.


Цілі і завдання

Ціль: Переклад освітніх онлайн-уроків на українську мову з метою впровадження та популяризації “індивідуального” навчання та просвітництва серед школярів, студентів та молоді.


Заходи по реалізації

Основним ресурсом в цьому проекті є волонтери, що працюють непокладаючи рук. Без них реалізація проекту була б неможливою. Наприклад, завдяки 15-річному Андрію Чепурко маємо перекладеною тему "Додавання та віднімання 3 клас", Віра Дрига - дівчина, що наразі живе у Горлівці - переклала тему "Дроби 3 клас", а Віталій Данмер переклав рекордних 80 відео-уроків.


Результати та перспективи

За 3 місяці роботи командою волонтерів було перекладено 680 відео-уроків. Планується за 2 роки перекласти 6200 уроків з різноманітних дисциплін (математика, економіка, мистецтво та гуманітарні науки, фізика, хімія, біологія і т.д.).

Спеціально для відображення вже проробленої роботи було створено канал на youtube "Курси Khan Academy українською мовою"

В результаті, якщо проект стане успішним, то будь-який українець зможе належно оцінити переваги онлайн-уроків: повністю безкоштовне навчання, незалежність від викладача (лекції можна дивитися будь-коли і будь-де), наявність практичних завдань на сайті (поки що лише англійською мовою), можливість повернутися до попередньо пройденого матеріалу, лекції записані провідними викладачами зі всього світу, подані в легкій та доступній формі, що тільки заоохочує продовжувати навчання та пізнавати все більше і більше.

Прагнемо до популяризації самостійного навчання серед школярів та молоді.ПРОГОЛОСУВАТИ:  
Голосів44
Переглядів4964
Переклад онлайн-курсів Веб ресурс
Керівник проекту:
Кузьменко Оксана
Термін реалізації:
грудень 2014 - грудень 2016
Цільова аудиторія:
діти, школярі, студенти
Партнери:
Наталя Саранчук (відеоаніматор)
Партнери